statystyki strony

Psychologia

Chcesz bardziej cieszyć się życiem? Chcesz odreagować napięcia i nauczyć się radzić sobie w trudnych sytuacjach? Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwoju swojego dziecka? Chcesz uzyskać wskazówki i wsparcie wychowawcze? Razem odnajdziemy najlepszą drogę do celu.

Zapisy do grup

Jak skutecznie radzić sobie ze stresem?
Treningi antystresowe dla młodzieży/studentów w godzinach 10:00-12:30 (4 kolejne soboty) - TERMIN ZOSTANIE USTALONY PO ZEBRANIU GRUPY.
Treningi antystresowe dla dorosłych w godzinach 13:00-15:30 (4 kolejne soboty) - TERMIN ZOSTANIE USTALONY PO ZEBRANIU GRUPY.

Porozumieć się ze swoim dzieckiem
Zajęcia warsztatowe w godzinach 10:00-13:00 - TERMIN ZOSTANIE USTALONY PO ZEBRANIU GRUPY.
Zadaj pytanie i zapisz się

Program Treningi Antystresowe.pdf
Program Porozumieć się ze swoim dzieckiem.pdf

Jak działam

Często koncentrujemy się na skutkach, a nie faktycznych przyczynach naszych problemów. W efekcie nie umiemy sobie z nimi poradzić, a kłopoty zdają się tylko narastać. Pomoc psychologiczna pozwala na zwiększenie nie tylko motywacji do zmiany, ale i świadomości dotyczącej naszych trudności, co pozwala na znalezienie właściwej drogi do osiągnięcia wyznaczonego celu.
Czasem wizyta w gabinecie psychologa może być krępująca, lub problematyczna ze względu na dojazd. Jeśli z takich czy innych powodów wolisz spotkać się z psychologiem w swoim domu, chętnie do Ciebie przyjadę.

Konsultacje diagnostyczne

Spotkania mające na celu określenie przyczyn problemów i określenie najbardziej odpowiedniej formy pomocy.

Indywidualna terapia psychologiczna

Cykl zaplanowanych spotkań mających na celu rozwiązanie problemu. Zwykle poprzedzonych konsultacjami diagnostycznymi.

Logoterapia

Jak znaleźć sens trudnych doświadczeń? Jak odzyskać radość życia po doświadczeniu straty (urazy komunikacyjne, udary, strata bliskiej osoby)? Spotkania indywidualne nakierowane na poszukiwanie sensu swojego trudnego doświadczenia.

"W oczekiwaniu na dziecko"

- aspekt psychologiczny - jak od początku zadbać o prawidłową więź z dzieckiem? - aspekt dietetyczny - jak się odżywiać, żeby zadbać o prawidłowy rozwój dziecka?

Jak postępować z osobą po stracie?

Chcesz dowiedzieć się, jak nie dopuścić do utraty kontaktu z osobą po stracie? Chcesz wiedzieć, co zrobić, żeby uniknąć doświadczenia przez nią wtórnej traumy? Chcesz wiedzieć, co możesz zrobić, aby pomóc takiej osobie? Konsultacje indywidualne, zajęcia grupowe.

Konsultacje rodzinne

Chcecie dowiedzieć się, co takiego dzieje się w Waszych rodzinach, że nie czujecie się w nich dobrze, chcecie poznać mechanizmy powstawania trudności i odnaleźć to, na czym Wam zależy?

Porozumieć się ze swoim dzieckiem

Dla rodziców nastolatków i małych dzieci. Chcesz mądrze wychowywać swoje dziecko, chcesz dowiedzieć się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak reagować na zachowania dziecka, aby go nie skrzywdzić, kiedy mówić "nie", kiedy pozwalać?

Postawy rodzicielskie i ich wpływ na dzieci

Chcesz dowiedzieć się, dzięki jakim postawom wychowasz szczęśliwe dziecko? Jak postępować, żebyście razem ze swoim dzieckiem czerpali radość z bycia ze sobą? Cykl wykładów z elementami warsztatów, konsultacje indywidualne.

Postawy nauczycielskie i ich wpływ na uczniów

Chcesz dowiedzieć się więcej o trudnościach swoich uczniów i wyjść im naprzeciw? Chcesz poznać przyczyny różnych zachowań swoich podopiecznych i konstruktywnie na nie reagować? Cykl wykładów z elementami warsztatów, konsultacje indywidualne.

Treningi Antystresowe - jak skutecznie radzić sobie ze stresem? (młodzi dorastający, studenci, dorośli)

Chcesz lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych? Chcesz nauczyć się świadomości napięć w ciele i poczuć stan odprężenia? Chcesz poznać najlepsze dla siebie metody relaksacji? Zajęcia grupowe.

Treningi inteligencji emocjonalnej (młodzi dorastający, dorośli)

Chcesz zapanować nad pojawiającymi się emocjami lub lepiej rozumieć swoje reakcje. Chcesz poznać różne sposoby odprężania się i wykorzystać energię płynącą z trudnych emocji? Zajęcia w małych grupach.

Cennik

Spotkania indywidualne: 140 zł/ 50 min.
Spotkania indywidualne z dojazdem: 150 zł/ 50 min.

Konsultacje rodzinne: 200 zł/ 90 min.
Konsultacje rodzinne z dojazdem: 220 zł/ 90 min.

Zajęcia grupowe: Zapytaj o cenę

Menu

Info Popup